Інструкції »

Інструкція до програми Fully Kiosk Browser

Загальний опис 

Fully Kiosk Browser – це браузер з гнучким налаштуванням для операційної системи Android а також панель для запуску обраних програм.

Додаток Fully Kiosk Browser дозволяє безпечно і надійно використовувати інтерактивний стіл в громадських місцях. Ця програма обмежує доступ користувачів до управління операційної системи Android, а також дає можливість запуску додатків, налаштувань, функцій, дозволених адміністратором пристрою.

Налаштування Fully Kiosk Browser.

Додаток Fully Kiosk Browser поставляється з попередньо встановленими налаштуваннями. Нижче наведено перелік налаштувань, дозволених для зміни кінцевому користувачеві. Самостійна зміна інших налаштувань програми Fully Kiosk Browser не рекомендується, але кінцевий користувач може змінювати їх, при цьому розуміючи, що зміна налаштувань може призвести до некоректної роботи пристрою.

Основні налаштування

1. Вікно налаштувань

Для входу в вікно налаштувань Fully Kiosk Browser необхідно виконати cім коротких дотиків в правому нижньому куті екрану інтерактивного столу.

Після чого відкриється вікно введення паролю. Пароль за замовчуванням “1234”.

Рис. 1 (вікно налаштувань Fully Kiosk Browser)

2. Зміна паролю доступу до вікна налаштувань.

Для зміни паролю доступу до налаштувань Fully Kiosk Browser необхідно відкрити вікно налаштувань (п.1), далі послідовно відкрити пункти “Settings” -> “Kiosk Mode” -> “Kiosk Mode PIN” і ввести новий пароль.

Рис. 2 (вікно зміни паролю доступу)

3. Підключення до мережі WiFi.

Для того, щоб підключити інтерактивний стіл до WiFi мережі необхідно відкрити вікно налаштувань (п.1), далі послідовно відкрити пункти “Settings” -> “Device Management” -> “WiFi Settings”. У вікні обрати точку доступу і ввести від неї пароль.

Рис. 3 (вибір точки доступу WiFi)

4. Вихід з програми Fully Kiosk Browser.

Для доступу до управління операційною системою Android потрібно завершити роботу додатка Fully Kiosk Browser. Для цього необхідно відкрити вікно налаштувань (п.1) і вибрати в лівому меню пункт “Exit Fully”, далі підтвердити вихід з програми.

Рис. 4 (підтвердження виходу з Fully Kiosk Browser)