Інструкції »

ІНСТРУКЦІЯ КОРИСТУВАЧА
ІНТЕРАКТИВНИЙ СТІЛ INTBOARD ZABAVA

Шановний покупець!

Виражаємо вдячність за Ваш вибір. Інтерактивне обладнання торгівельної марки INTBOARD виготовляється на сучасному обладнання з використанням комплектуючих від відомих виробників тому Ви можете бути впевнені у якості та безпечності нашого інтерактивного обладнання. Ми щіро віримо в те що інтерактивне обладнання INTBOARD стане Вашим незамінним помічником та задовольнить усі Ваші вимоги.

ВСТУП

Інтерактивні столи торгівельної марки INTBOARD належать до нового покоління цифрових пристроїв призначених для використання як у освітніх цілях так і для розваги. Їх можна використовувати у дошкільних навчальних закладах, у початковій школі, в навчальних та розвиваючих гуртках а також у громадських місцях для розваги дітей віком від 3 років. В інтерактивних столах INTBOARD реализована технологія Multi-touch яка дозволяє працювати за столом групам до 10 дітей що значно підвижчує зацікавленість як у навчальному так і в розважальному процесі.

1. ЗАГАЛЬНІ ВКАЗІВКИ

1.1 Інтерактивний стіл INTBOARD це пристрій з живленням від мережі 220 В ±10% частатою 50 Гц. Максимальна споживана потужність інтерактивного стола не перевижчує 350 Вт. Стіл призначен для використання всередені приміщення для освітніх, або розважальних цілей. Інтерактивний стіл INTBOARD постачаються з вбудованою операційною системою Android, що дозволяє корустувачам встановлювати та використовувати безліч різноманітних програм як освітньої так і розважальної тематики або комбінувати їх. Інтерактивний стіл INTBOARD оснащен бездротовим модулем WiFi та вбудованою акустичною системою, що дозволяє підключати його до мережі інтернет, а також використовувати його для демонстрації відеороліків.

УВАГА! Інтерактивні столи не призначені для використання у якості столів для вживання їжі/напоїв, письма, або для великих навантажень. У разі використання інтерактивного стола не за призначенням виробник не несе відповідальність за наслідки, інтерактивний стіл гарантійному ремонту не пдлягає.

1.2 Технічні характеристики інтерактивного столу NTBOARD ZABAVA викладені у Додатку 1.

1.3 Інтерактивний стол не повинен використовуватися у приміщеннях:

– з підвищеною вібрацією;

– з хімічно активним середовищем;

– з температурою нижче +0°С і вище +50°С;

– з відносною вологістю повітря : не більше 65% при 25°С;

– з концентрацією пилу не більше 0,75 мг/м3;

– з наявністю потужних зовнішніх електростатичних і магнітних полів;

УВАГА! При порушенні споживачем правил, викладених в інструкції користувача, інтерактивний стіл гарантійному ремонту не підлягає.

2. ВИМОГИ БЕЗПЕКИ

2.1. Інтерактивний стіл INTBOARD ZABAVA пройшов технічні випробування та санітарно-епідеміологічну експертизу, має Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи та сертифікат експертизи типу обладнання радіодоступу IEEE 802.11 b/g/n та IEEE 802.15 Bluetooth.

2.2 Перед початком експлуатації інтерактивного стола уважно ознайомтесь з данною інструкцією.

2.3 Інтерактивний стіл можна підключати тільки до розетки електроживлення з контуром заземлення. Перед підключенням до мережі електроживлення переконайтесь у справністі розетки та кабеля електроживлення. Заборонено підключати виріб до розетки електроживлення, або використовувати кабель живленя який має пошкодження.

УВАГА! Заземлення розетки електроживлення в будівлі має бути здійснене сертифікованим фахівцем у відповідності до чинних норм електробезпеки та будівництва приміщень, в іншому випадку виробник не несе відповідальності за моральний і фізичний збиток, а також знімає з себе гарантійні зобов’язання.

2.4 У разі підключення інтерактивного стола до розетки електроживлення разом з іншими приладами переконайтесь, що розетка та мережа електроживлення розрахована на загальну потужність усіх приладів. В іншому випадку від’єднайте зайві пристрої від мережі.

2.5 У разі прокладання кабеля живлення інтерактивного стола по підлозі, кабель повинен бути захищен від механічних пошкоджен спеціальним монтажним коробом.

Заборонено прокладати кабель живлення під килимовим або іншим покриттям без захисту спеціальним монтажним коробом.

2.6 Інтерактивний стіл не повинен встановлюватись на відстані ближче ніж 2 метра від опалювальних приладів.

2.7 Інтерактивний стіл потрібно розміщувати таким чином щоб він не знаходився довготривалий час під впливом прямих соняшних промінів.

2.8 У географічних районах з підвищеною грозовою активністю, а також у районах з нестабільною мережею електроживлення та частими вимиканнями світла необхідно обладнати відповідним захисним пристроєм (стабілізатором напруги, або пристроїм безперебійного живлення). Під час грози вимкнить інтерактивний стіл, від’єднайте його від мережі електрожимвленя та відключить кабель від LAN роз’єма (у разі використання кабельного підключення до мережі Інтернет).

2.9 Інтерактивний стол оснащен двома роз’ємами для підключеня USB носіїв формату USB 2.0 та USB 3.0. Заборонено підключати до інтерактивного столу нерабочі або пошкоджені USB носії, це може призвести до вихода з ладу інтерактивного столу.

УВАГА! В електричну мережу, до якої підключено Виріб забороняється підключати обладнання, або пристрої, що створюють високочастотні перешкоди, або сильні пускові імпульсні навантаження.

Забороняється включати Виріб в електромережу мокрими або вологими руками.

Робота дітей з інтерактивним столом повина відбуватися тільки під наглядом дорослої людини

У РАЗІ НЕДОТРИМАННЯ ВИЩЕ ЗАЗНАЧЕНИХ ПРАВИЛ ТА ВИМОГ ВИРОБНИК НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА МОРАЛЬНИЙ ТА ФІЗИЧНИЙ ЗБИТОК, А ТАКОЖ ЗНІМАЄ З СЕБЕ ГАРАНТІЙНІ ЗАБОВ’ЯЗАННЯ.

3. ЗАГАЛЬНЕ ОБЛАШТУВАННЯ ІНТЕРАКТИВНОГО СТОЛА

3.1 Корпус інтерактивного стола виконан з ЛДСП для надійності конструкції та захисту електроних компонентів.

3.2 Стіл має стійку конструкцію. Зверху у корпус вбудован інтерактивний дисплей діагональю 32 дюйми. Для захисту від пошкождень інтерактивний дисплей закрит загартованим склом.

3.3 Інтерактивний стіл оснащен вбудованим компютером с операційною системою Android. Для підключення до мережі Інтернет стіл оснащен LAN роз’ємом та бездротовим модулем WiFi. Для підключення зовнішних носіїв інтерактивний стол оснащен двона USB роз’ємів. Для звукового супроводу інтерактивний стіл оснащен вбудованими динаміками потужністю 6 Вт.

4. ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ

4.1 Розпакуйте інтерактивний стіл з оригінальної упаковки.

4.2 Після транспортування, або зберігання інтерактивного стола при температурах ніжче 0°С витримайте його при кімнатній температурі не менше 8 годин.

4.3 Виберіть місце для встановлення інтерактивної стола та виконайте його підключення до мережі живлення згідно з рекомендаціями розділу “Вимоги безпеки”.

4.4 Включить електроживлення стола та дочекайтесь завантаження операційної системи.

4.5 Запустить фірмовий додаток Intboard JOY та почнить користуватись додатком згідно з “Інструкції користувача фірмового додатку Intboard JOY”

5. ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

5.1. Загальний догляд за інтерактивним столом, який здійснює власник, включає видалення пилу і бруду з поверхонь.

5.2. Догляд здійснюється тільки при вимкненому електроживленні.

5.3. Видалення пилу і бруду робиться м’якою тканиною, змоченою спеціальним розчином, або спеціальними вологими серветками.

5.4. Щоб уникнути потрапляння всередину інтерактивного стола вологи (що може привести до вихіду з ладу), його забороняється мити.

УВАГА! Вихід інтерактивного столу з ладу внаслідок потрапляння всередену вологи, чи будь-якої іншої речовини, або предмета не буде важатися гарантійним випадком. Усі витраті по ремонту інтерактивної панелі буде нести покупець включаючи доставку панелі до сервісного центру.

6. ПРАВИЛА ТРАНСПОРТУВАННЯ

6.1. Транспортування інтерактивного стола здійснюється будь-яким видом критого вантажного транспорту с застосуванням необхідних заходів з захисту довкілля згідно вимог чинного законодавства, який має необхідну за розмірами вантажну платформу, або кузов та вантажопідйомність. Кузов автотранспорта повинен надійно захищати вантаж від впливу атмосферних опадів. Інтерактивний стіл повинен транспортуватися в оригінальній упаковці з можливим додаванням додаткових захисних засобів передбачених перевізником. Транспортування інтерактивного стола здійснюється тільки у вертикальному положені відповідно до маркування на упаковці.

УВАГА! Вихід інтерактивного стола з ладу внаслідок його транспортування транспортним засобом, який не має необхідної за розміром вантажної платформи, або кузова, та який не захищає від впливу атмосферних опадів не буде важатися гарантійним випадком. Усі витраті по ремонту інтерактивного стола буде нести покупець включаючи доставку інтерактивного стола до сервісного центру.

У разі транспортування інтерактивного столу транспортом перевізника або кур’єрською службою відповідність за застосування заходів довкілля згідно норм чинного законодавства покладається на відповідного перевізнака або кур’єрську службу.

7. ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

7.1. Гарантійні зобов’язання вказані в гарантійному талоні який обов’язково постачається разом з інтерактивним столом.

7.2 Гарантійний талон повинен бути належним чином заповнен, повинні бути проставлені дата продажу, серійний номер (у разі наявності) та печать продавця.

7.3 У разі доставки перевізником покупець повинен зберігати товарно-транспортну накладну де зазначена дата отримання. Гарантійний термін буде відрахувуватися від дати отримання товару.

УВАГА! У разі втрати покупцем товарно-транспортної накладної гарантійний термін відліковується від дати продажу, вказаної в гарантійному талоні.

7.4 У разі гарантійного ремонту покупець повинен звертатися в сервисній центр продавця, за вказаною в гарантійному талоні адресою, або за телефоном.

7.5 Товар приймається на сервіс при наявності правильно заповненого гарантійного талону, копії видаткової накладної (або чека), у повному комплекті та в оригінальній упаковці, яка не повинна мати пошкоджень.

УВАГА! Продавець в праві відмовити покупцеві в гарантійному ремонті у разі:

відсутності оригінальної упаковки;

відсутності повного комплекта поставки;

відсутності копії видаткової накладної або чека;

відсутності заповненого гарантійного талона;

відсутності або пошкодження гарантійних пломб;

за наявності на товарі або його частинах механічних ушкоджень, сколів, вм’ятин або наявності слідів самостійного ремонту.

Усі витраті по ремонту інтерактивного стола буде нести покупець включаючи доставку стола до сервісного центру.

У разі наявності пошкоджень на упаковці, сервісний ремонт можливий за умови що ці пожкодження не є прямим наслідком поломки.

Додаток 1

Технічні характеристики

Модель ZABAVA
Матеріал корпуса ЛДСП
Діагональ, дюйми 32
Технологія Ємкостний 10 дотиків
Співвідношення сторін 16:9
Розширення 1920 х 1080
Кут огляду 178°/178° (H/V)
Яскравість, кд/м2 450
Процесор Quad core (4 ядра)
Об’єм оперативної пам’яті, Гб 2
Об’єм вбудованої пам’яті 16
Операційна система Android 5.1
Вбудований WiFi є
Роз’єми USB 2.0 — 2 шт, RJ45 — 1 шт,
Потужність динаміків, Вт 6
Максимальна споживана потужність, Вт 350
Розміри Ш х В х Д, см 140 х 68 х 53,5
Вага, кг 50
Радіоінтерфейс передачі даних IEEE 802.11 b/g/n та IEEE 802.15 Bluetooth
Діапазон частот 2400,0 . . . 2483,5 МГц
Максимальна вихідна потужність передавача 37,07 мВт (15,69 дБм) — ІЕЕЕ 802.11 b/g/n 2,17 мВт (3,37 дБм) – ІЕЕЕ 802.15 Bluetooth
Тип антени/Ga Конструктивна/2,0 дБі